• امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • راب گرافيك.

  Farsi/Persian (Iran)

  برچسب امنيتي-ليبل امنيتي

  نامه الکترونیک چاپ PDF

  در حالت كلي به هر ليبلي كه بتواند بوسيله خواص ويژه خود موقع باز شدن و كنده شدن ما را از دستكاري و كنده شدن آن مطلع سازد ،ليبل امنيتي گفته ميشود.

  بسته به متريال كالاي ما و حساس بودن و ارزش مادي و معنوي آن كالا  برچسب ها و ليبل هاي مختلفي به كار ميرود.

  مثلا برچسب ضمانتي كه روي يك دستگاه فلاپي درايو نصب ميشود با برچسب ضمانتي كه بر روي يك دستگاه تلويزيون مسطح LED نصب ميشود از نظر ظريب امنيت و نوع جنس برابري نميكند.

  در دستگاههايي كه ارزش مالي بالايي دارند و دستكاري در آنها ضرر و زيان سنگيني را به شركت ضمانت كننده وارد ميكند را نميتوان بدون برچسب پلمپ با ويژگي امنيتي بالا به بازار عرضه كرد .

  پس توليد كنندگان و توزيع كنندگاني كه محصولات خود را ضمانت و گارانتي ميكنند در صورتي كه ممكن است آن محصول به واسطه دستكاري مصرف كننده آسيب ببيند ،حتما بايد ورودي قسمتهاي قابل باز شدن و دستكاري شدن را بوسيله برچسب پلمپ مسدود نمايند.

  در مواقعي ما چيزي را كه ميخواهيم پلمپ كنيم ارزش معنوي و اطلاعاتي دارد  مثلا نامه هاي محرمانه اي كه در سازمانهاي مختلف به تحرير در مي آيد و حتما بايد از باز شدن توسط افراد غير مسئول ممانعت بعمل آيد.در سنوات گذشته از موم و مهر برجسته اي براي پلمپ كردن اينگونه مكتوبات استفاده ميشد و اصطلاح "مهر و موم كردن" نيز از همينجا سرچشمه گرفته است.

  اما اين روش داراي معايبي نيز بود و استفاده از اين روش را سخت و دشوار ميكرد .در حال حاضر بوسيله ليبل ها و برچسب هاي ويژه اي ميتوان اين كار را به راحتي انجام داد.بر روي اين ليبل ها ميتوان اطلاعات خاصي را چاپ نمود .

  مثلا با چاپ شماره سريال ميتوان هر ليبل را منحصر به فرد كرد و يا با درج باركد بر روي آن ليبل ،اطلاعات هويتي و سازماني صادركننده آن نامه يا مرسوله را درج نمود.ميتوان تاريخ  و نام گيرنده نامه را كه در پايگاه اطلاعاتي آن سازمان موجود است را به رمز بوسيله باركد يا شماره سريال بر روي ليبل پلمپ چاپ نمود و ضمنا اطمينان داشت كه مرسوله قبلا توسط شخص ديگري خوانده و يا دستكاري نشده است.

  در اينجا چند نمونه ليبل را كه ميتوان بعنوان برچسب امنيتي و پلمپ استفاده كرد را به شما معرفي و پيشنهاد ميكنيم.طبيعي است حق انتخاب و مسئوليت استفاده از اين ليبل ها نيز بعهده خود مصرف كننده ميباشد و اين مجموعه صرفا جهت كمك به انتخاب مشتري اين اطلاعات را در حد پيشنهاد در اختيار مصرف كنندگان و ببندگان سايت قرار ميدهد.

  جهت مشاهده اطلاعات هر ليبل بر روي آن كليك كنيد.

  ليبل اموال-asset

  ليبل پي وي سي امنيتي-pvc security

  ليبل مولتي لاير-multilayer

  ليبل اثر گذار

  ليبل بي اثر

  ليبل خرد شونده

  ليبل اسكرچ

  ليبل وُويد-void

  برچسب ها:
  آخرین مقالات

  برگزيده چاپ ليبل

  ليبل اموال (ASSET) اين ليبل به رنگ سفيد صدفي متاليك ميباشد و چسبدنگي بالايي دارد. لازم به ذكر است كه ممكن است اين ليبل در رنگهاي ديگر از جمله زرد، قرمز،سبز و نارنجي هم توليد ...

  برگزيده چاپ فرم اداري

  كارت ويزيت PVC با ضخامت 760 ميكرون كارت ويزيت PVC با ضخامت 760 ميكرون اين كارت از جنس PVC ساخته شده است و بصورت 2 رو چاپ ميشود اندازه اين كارت حدودا 85*55 ميليمتر ميباشد ضخامت آن در حدود 760 ميكرون ميباشد و مقاومت فيزيكي خوبي دارد. ...

  برگزيده خدمات وب سايت

  فروش نرم افزار طراحي سايت فروش نرم افزار طراحي سايت امكانات پايه اي نرم افزار سايت ساز - ایجاد و طراحی صفحات وب و محتوا به تعداد نامحدود - سازماندهی صفحات وب توسط بخش بندی و دسته بندی - ایجاد منو ، آیتم من...

  برگزيده خدمات طراحي

  دانلود طراحي لينك دانلود شماره 1